Poslovalnica   PONEDELJEK-PETEK SOBOTA NEDELJA IN PRAZNIKI
         

PE Trgovina z živili Izidor
Trg svobode 13, 8290 Sevnica

Tel.: 07 / 81-63-660,661
JAZBEC Staša

izidor@kz-sevnica.si

6.00-19.00 7.00-15.00 8.00-12.00

PE KOC Lenart
Savska cesta 20 b, 8290 Sevnica

Tel.: 07 / 81-63-630,631
Škropiva: 627
Fax: 07 / 81-63-628
ZAKŠEK Mateja

lenart@kz-sevnica.si

7.00-17.00 7.00-12.00 zaprto

PE KOC Simon
Savska cesta 20 c, 8290 Sevnica

Tel.: 07 / 81-63-634
Fax.: 07 / 81-63-635
DRSTVENŠEK Dejan - vodja oddelka

simon@kz-sevnica.si

7.00-17.00 7.00-12.00 zaprto

PE Vrtni center Dalija
Savska cesta 20 b, 8290 Sevnica

Tel.: 07 / 81-63-638
SETINŠEK Janja - vodja oddelka

dalija@kz-sevnica.si

 

8.00-16.00 8.00-12.00 zaprto

PE Grajska mesnica
Cesta na grad 15, 8290 Sevnica

Tel.: 07 / 81-63-644
GOROGRANC Štefka

grajska.mesnica@kz-sevnica.si

 

PON - TOR: 7.00-14.00  

 

SRE - PET: 7.00-16.00

7.00-12.00 zaprto

PE Rondo Krmelj
Krmelj 39, 8296 Krmelj

Tel.: 07 / 8163650
VINTAR Tatjana

krmelj@kz-sevnica.si

6.00-19.00 7.00-15.00 8.00-12.00

PE Urban Tržišče KO
Tržišče 46 a, 8295 Tržišče

Tel.: 07 / 81-63-670
Fax:07 / 81-63- 671
GRIVC Ivana

urban.ko@kz-sevnica.si

 

7.00-16.00 7.00-12.00
zaprto

PE Urban Tržišče živila -
BAR

Tržišče 46 a, 8295 Tržišče

Tel.: 07 / 81-63-672
BUNDERŠEK Sabina

urban.zi@kz-sevnica.si

 

7.00-18.00

7.00-13.00 7.00-12.00
PE Urban Tržišče živila-
BAR

Tržišče 46 a, 8295 Tržišče

Tel.: 07 / 81-63-672
BUNDERŠEK Sabina
6.00-19.00 6.00-13.00

7.00-12.00

PE Šentjanž živila
Šentjanž 7, 8297 Šentjanž

Tel.: 07 / 81-63-680
KOZINC Tatjana - vodja oddelka

sentjanz.zi@kz-sevnica.si

7.00-18.00 7.00-13.00 7.00-12.00

PE KOC Janez Šentjanž
Šentjanž 7, 8297 Šentjanž

Tel.: 07 / 81-63-682
Fax: 07 / 81-63-683
MARUŠIČ Renata

sentjanz.ko@kz-sevnica.si

 

PON-TOR 7.00-17.00

SRE 7.00-18.00

ČET-PET 7.00-17.00

 

7.00-12.00 zaprto
     

PE KOC Studenec
Studenec 34, 8293 Studenec

Tel.: 07 / 81-63-690
Fax: 07 / 81-63-691
ABRAM Milena

studenec@kz-sevnica.si

 ŽIVILA

7.00-18.00

KOC

7.00-17.00

7.00-13.00

ŽIVILA

8.00-12.00

KOC

zaprto

 

 

 

   

PE OC Gregor
Dolenja vas 1, 8270 Krško

Tel.: 07 / 49-88-712
Fax: 07 / 49-88-713
VIDMAR Marinka

gregor@kz-sevnica.si

ŽIVILA

7.00-18.00

KOC

7.00-17.00

7.00-13.00

ŽIVILA

8.00-12.00

KOC

zaprto

PE KOC Bizeljsko
Bizeljska cesta 38, 8259 Bizeljsko

Tel.: 07 /45-20-350
Fax: 07 /45-20-358
LIPEJ Boštjan

bizeljsko@kz-sevnica.si

7.00-17.00 7.00-12.00 zaprto

PE KOC Dobova
Obrtna ulica 7, 8257 Dobova

Tel.: 07 / 49-92-850
Fax: 07 / 49-92-852
HOTKO Primož

dobova@kz-sevnica.si

7.00-16.00 7.00-12.00 zaprto

 PE KOC Senovo
Titova cesta 73, 8281 Senovo

Tel.: 07 / 48-81-330
Fax: 07 / 48-81-331
BOGOVIČ Andrej

senovo@kz-sevnica.si

 7.00-16.00

7.00-12.00 zaprto

PE Marjeta Bučka
Bučka 2, 8275 Škocjan

Tel.: 07 / 38-46-700
  ZGONCNataša

bucka@kz-sevnica.si

 

 

7.00-16.30

 

 

7.00-12.00 8.00-12.00

     
 

Zimski delovni čas velja v kmetijskih trgovinah, in sicer od 1. 11. 2017 do 28. 2. 2018!

V živilskih trgovinah ter Grajski mesnici velja letni delovni čas.

ugodna ponudba I odkupi I obvestila I kmetovalec I kmečka zadruga sevnica predstavitev I delovni časi poslovalnic I kontakt I domov I pravni pouk I splošni pogoji poslovanja I impresum